Показати Христа

“Місія – це означає поїхати до людей, жити серед них і показати їм Христа…”

Початок ХХІІ місіонерської конференції. Далекий Схід, Азія, Європа, США: географія охоплює далекі країни і маловідомі народи, і початком всьому цьому є любов Бога до людей, яка відкрилася в Ісусі Христі.

Кожен місіонер в першу чергу приніс із собою у своєму серці Божу любов до того народу, до якого він був покликаний на служіння.

Сьогодні у нас був перший день конференції і, традиційно, відбулося урочисте відкриття. На ранковому зібранні були представленні гості-місіонери, які несуть служіння в східно-північних регіонах і на Далекому Сході. Звучали живі свідчення про Божу роботу і особливу благодать, яка супроводжує в служінні народам, і зокрема брати розповіли про початок та шлях, яким вів їх Господь. Разом з церквою та гостями молилися про подальше служіння і підтримку місіонерів, спасіння народів, а також благословили одного з братів на служіння малочисленому народу в далеких регіонах тайги.

Увечері була можливість познайомитися зі служінням серед недосягнутих народів, особливим чином був представлений один із народів, що проживає на території Східної Азії. Брат-місіонер, який разом зі своєю сім’єю вирушив нести Євангеліє цьому народові, сьогодні був присутній серед нас і ділився всіма благословінням, труднощами і переживаннями, з якими йому довелося зіткнутися. Ми також молилися і за нього.

Окрім всього цього Бог подарував нам і особливий час: познайомитися ближче з гостями та поспілкуватися з ними в наших домах за спільним обідом. Такі зустрічі дають можливість дізнатися більше, пережити глибше все те, що відбувається за межами нашої країни, серед далеких і маловідомих нам народів. Адже як сказав сьогодні один із місіонерів: “Це не тільки мої люди, це і ваші люди, це наше спільне служіння…”

Ми дякуємо Богові за початок конференції, за все те, що вона сьогодні принесла, за зустрічі, за знайомства, за проповідь нашого гостя Петра Михайловича Петреску. Подяка Богу за спасіння і вічне життя у Його присутності. Амінь!

Ольга Сірооченко