Сім років – вісім конференцій

Думаю, тільки духовний занепад може змусити мене вважати цей час втраченим :)

«Перезавантаження серця» – це не данина сформованій традиції, це час загальної Божої благодаті, в контексті якої Він працює з багатьма душами. Це дуже радує і надихає.

Кожна новорічна зустріч різна: і підготовка до неї, і її проведення. Що ж відбувалося в цей раз?

Зібралося 6 проповідників, 250 учасників, з яких 10 музикантів, 10 кухарів і ще 25 чоловік обслуговуючого персоналу. Звичайно, в підготовці брало участь ще більше людей, але вони не змогли бути присутніми.
Величезною радістю було згуртування команди. Повірте, це не просто слова. Це сльози, це бачення Божої благодаті. Мало сказати: «Дякую!»

Своє плече підставляли і дружні нам церкви в ОБМЦУ (Об'єднання Біблійних Місіонерських Церков України) і в м. Рівне. Благословляли нас і окремі брати/сестри, чия участь є дуже цінною.

Бог вельми благ! Підходящою була погода, не тріщали по швах стіни бази в Заліссі, температура піднялася тільки у двох людей (як відомо автору :)), всім було де спати і нікому не доводилося постити.

Звичайно, один автор не відповість за всіх. Один відгук не скаже про все. Але, все ж, один хлопець написав, що після конференції він повернувся зовсім іншою людиною:

«Сказати, що моє серце перезавантажилось – це не сказати нічого ... Моє серце, мій розум, мислення, бажання моєї плоті – все абсолютно перевернулося. Не передати словами, наскільки солодко було для мене слухати Слово Боже з вуст братів. Нарешті (я з дитинства був «віруючий») я знайшов відповіді на свої питання і все стало на свої місця. Не перестаю дякувати Богові за це ЧУДО в моєму житті! Нехай моя історія буде маленьким свідченням плоду вашої праці і служіння! Нехай Бог рясно благословляє вас і всіх, хто трудиться на цій ниві! Мрію почати навчання в Школі Біблійної проповіді».

P.S: Очікуємо проповіді, музику, відео та більше фото незабаром.

Артем Прис, «Община Доброго Пастиря»