Репетиція перед Небесами

Слава Господу за Його Дух, який дарує єдність братам і сестрам, не залежно від країни, національності або культури. «По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою» (Івана 13:35). І дійсно, в ході ХХІ Місіонерської конференції ми щодня переконувалися в силі цієї біблійної істини, перебуваючи в спілкуванні з нашими гостями.

А в п'ятницю ми мали можливість провести особливий вечір ‒ банкет, де всі разом могли прославити Господа, слухати проповідь, свідчення і насолоджуватися святковою їжею. Це свято нагадало усім, що ще більшу радість ми матимемо на небесах в єдності з Господом, прославляючи Його Святе Ім'я. Не важливо з якого ти міста, і який в тебе дар, головне те, як ти прославляєш цим Христа.

На цьому банкеті ми могли слухати пісні групи прославлення зі Здолбунова, свідоцтва гостей з Вірменії, які також прославляли Бога в піснях рідною мовою і ділилися з нами новинами про церкву у Вірменії. Особливою частиною зібрання була проповідь японського місіонера Масато Фунакоші. Він звернув нашу увагу на молитву «Отче наш», як молитву церкви, в контексті Великого доручення. Вся історія людства ‒ це Божий план повернення людей до Господа.

Тож давайте будемо продовжувати молитися за проповідь Євангелія недосягнутим народам, за місіонерів, які несуть служіння в різних країнах і про зміцнення нашої віри у збагачення Царства Божого на небесах.

Бог благий! У всі дні!

Оля Денисюк