Як добре бути братам разом

Незвичний, цікавий, веселий, теплий і просто благословенний вечір. Серед присутніх була наша церква, гості із інших місцевих церков, а також із Росії, Білорусії, Польщі, Вірменії, Японії і Далекого Сходу.

Разом прославляли Бога у піснях, молилися за народи і спасіння людей. Одна поважна гостя розповіла про страждання християн в її країні і їхню любов до Бога, яка перевищила любов до життя. Її розповідь завершилася зверненням до нас, до християн, які живуть у вільних країнах, щоб ми цінували свободу, яку нам подарував Бог і пам’ятали про тих, хто не може так торжественно прославляти Бога.

Основна частина служіння була присвячена служінню іноземцям в наших країнах, в тому числі студентам і молодим людям, проводився, так званий, круглий стіл. Учасниками були місіонери та проповідники Євангелії, вони ділилися своїм досвідом і давали конкретні поради, як будувати стосунки і доносити благу звістку іноземним студентам.

По закінченню наші брати гості співали і славили Бога. Для всіх нас цей вечір приніс багато радості. Адже, насправді, ми всі стали рідними один для одного завдяки Ісусу Христу і тільки Він один може зробити нас щасливими.

Ольга Сірооченко