Об’єднані Божою волею

«Свят, свят, свят Господь Саваот, уся земля повна слави Його!» – цими словами розпочався наш спільний вечір поклоніння Господу Ісусу і після цього, разом із хором наших гостей, у піснях ми прославили Великого Бога.

Усе творіння, усе Писання свідкує про велич нашого Бога, і разом з тим, про Його дивні діла свідчили наші гості місіонери і служителі.

Подібного зібрання у нас ще не було. З різних культур, з різних народів у нас на конференції зібралися віддані Богу Його діти. Їх об’єднувала спільна любов до Христа і бажання чинити Його волю. Про це вони нам і свідчили, розповідаючи про те, як кожного із них свого часу знайшов Христос Спаситель, а також про те, як вони тепер уже самі призивають приклонитися перед Всевишнім тих, хто Його ще не пізнав і не десь поблизу, не там, де їхній дім, а серед далеких і ворожих народів.

Про все це ми возносили до Бога наші спільні молитви, просячи у Нього милості і благословіння на це служіння, а також підтримки для братів місіонерів.

Серед усіх наших гостей хочеться окремо згадати про одну дуже відважну сестру. Прибула вона до нас із дуже далекої країни, щоб розповісти про страждання свого народу. Вона принесла у своєму серці біль за гнаних, знедолених і ув’язнених. Після короткого свідчення ми всі однодушно молилися про цей народ.

І ще одна наша радість і вдячність Богу – це свідчення наших молодих братів і сестер, які посвятили себе служінню іншим народам. У них була можливість розповісти про свою нещодавню поїздку до одного з народів, який ще не пізнав Ісуса Христа, як Господа і Спасителя.

На завершення зібрання Ерік Олденбург представив нам інформацію про кількість народів і культур, яким ще не доводилося нічого почути про Біблію і Ісуса Христа, а також про динаміку розвитку місіонерства у світі, і зокрема, в Україні.

Славимо Бога і нехай наші серця знайдуть відгук на Його голос!

Ольга Сірооченко