«Заглянь в майбутнє, що буде з цим світом в останні дні?»

Під такою назвою пройшов зимовий англійський табір 5-11 січня 2015 року в Закарпатті. Учасниками табору була молодь з усієї України. Серед них було багато тих, хто ще не знає Христа та навіть вперше чув справжнє Євангеліє. Англійська мова діє як інструмент, за допомогою якого команда доносить Євангеліє, а Бог приводить до Себе нові душі!

Окрім англійської, учасники табору вивчали неймовірно актуальну у наш час книгу пророка Даниїла. Всевишній Бог відкрився як Творець історії, який має владу над народами та царями, життям і смертю, а головне – над людським серцем. Він відкрив план спасіння для Свого вибраного народу, а також час та місце Церкви у цьому плані. Тому, кожен мав можливість задати собі питання: «На що я витрачатиму своє життя, знаючи, що точно стану перед Ним?»

Та звичайно, Бог дав можливість ще й дуже гарно відпочити! У вільний час молодь каталася на лижах, сноуборді, санчатах, купалися в ополонці та ходили в «чан». Особлива атмосфера в таборі була у день Різдва: подарунки та сюрпризи від «таємних друзів», «різдвування» у прекрасному селищі Жданієво та святкова вечеря у тісному сімейному колі! За шість днів весь табір став як велика родина, яку об’єднало Боже Слово.

Подяка Богу за цей неповторний час та Його особливу присутність!

Ось деякі відгуки про табір.

Дуже сподобалось, особливо те, що мудро розставлені акценти: Слово (якісно і у великій кількості), англійська мова – як інструмент у вивченні Слова, вечірня програма, яка закріплює вивчений матеріал, відпочинок і розваги чудово доповнюють це все. Прийняла рішення боротися щодня за поклоніння Христу і вибирати Його царство в моєму житті.
Богдана

Те, що Бог задумав, Він виконає. Даниїл був слухняний Богу і Бог дуже сильно його використав. Я прийняла рішення бути слухняною, використовувати те, що Бог мені дав для збудування Його царства. Також, хочу щоб моє знання англійської мов. було ефективним способом проповіді Євангелія (хочу поступати на викладача EFNL).
Таня

Тут дуже насичена і цікава програма, тобі тут дуже раді і хочуть всьому навчити і допомогти. В мене безмежне бажання побувати тут ще раз.
Стас

Бог сильний смиряти тих, хто ходить в гордощах. Таланти і вміння – не причина для гордості, а можливість служити і славити Бога.
Юля

Біблійні уроки допомогли мені виявити моїх ідолів, про яких я раніше і не здогадувалась. Я розібралась з лінією часу і зрозуміла своє місце на цій лінії часу – йти і звіщати про Бога, щоб всі дізнались про Спасителя, і цим самим приблизити прихід Христа.
Діна

Ми будуємо своє царство на землі, обманюючи себе власною похіттю, але прийде час, коли Бог знищить всі рукотворні царства і ми предстанемо перед Його судом і це буде дуже скоро, а не так як я думала собі раніше. Тому, треба розуміти для чого я живу, і що потрібно робити, щоб приблизити прихід Ісуса – звіщати Євангеліє.
Люда

Йде духовна війна за те, щоб люди не почули Слово. На тих, хто почув Слово лежить відповідальність передати його іншим. Табір допоміг прийняти рішення слідувати за Христом.
Рома

Юлія Гулюк

Фото