Як віднайти гармонію душі?

На початку липня наша церква взяла участь у спільному проекті Другої Слов'янської Баптистської Церкви міста Сакраменто, фонду Connect International та Міжнародної громадської організації «Надія – людям» в Заліссі. Це – християнський євангелізаційний табір «Гармонія душі або Полюби Бога всім серцем своїм» для дружин і дітей, чиї чоловіки і батьки загинули в боях на сході України в 2014-2018 рр.

У табір прибули 60 мам і 85 дітей, яких зустрічали 40 членів команди. В таборі служили пастор церкви «Община Доброго Пастиря», служителі і члени церви. Особливу увагу в цьому році ми вирішили приділити заняттям і біблійним урокам для дітей, щоб їхні мами могли бути уважними під час проповіді та мали час для відпочинку й спілкування.

Після ранкового зібрання жінки проходили біблійні уроки, зачитували уривки з Писання, розмірковували, ставили питання. Вечорами були загальні поклоніння і звучало Слово. Атмосфера була дружньою, звучало багато слів подяки від учасниць табору.

Хочеться від душі подякувати Богові, а також усім організаторам проекту за цей дивовижний час, коли рясно, повно, всебічно, ясно і доступно було викладено Євангеліє. Кілька людей були глибоко зворушені тим, що дізналися про Бога. Це дає нам привід дивитися в майбутнє з надією: чекати нових зустрічей і розвивати це служіння, яке є до вподоби Господу.

Тетяна Артерчук

Більше фото (натисніть на картинку!):