Вибір є у кожного

З 12 по 17 червня в с. Волошки пройшов табір для дітей з особливими потребами.

По Божій милості у таборі змогли відпочити понад 120 чоловік. 40 молодих волонтерів-християн з різних областей України були задіяні в проведенні даного заходу.
Завданням волонтерів було супроводжувати кожну дитину з особливими потребами упродовж всього дня, допомагати в усьому, спілкуватися, сміятися разом з нею. Дехто з діток потребував допомоги під час малювання фарбами, і волонтери просто брали їхні руки в свої і створювали картину разом.

В таборі мами мали можливість довірити волонтерам на деякий час піклування про своїх дітей і просто поспілкуватися між собою. Були цікаві майстер-класи, активний відпочинок, рукоділля, спілкування у групах та найцінніше - проповіді Божого Слова.

Усі мами надзвичайно терплячі й водночас мужні люди. Вони вкладаються в своїх діток щоденно, 24 години на добу, роками. Є жінки, яких залишили чоловіки, коли в родині з’явилася дитина з особливими потребами. Проте ми віримо, що кожна така дитина приходить у цей світ з особливою місією – вона обов’язково допомагає прийти до Бога комусь із своїх близьких.

Особливо зворушливими були виступи дітей, гра на дзвіночках. Не всі з них можуть чути, а деякі мають обдарування співати. Діти були дуже задоволені своїми виступами, адже в атмосфері любові та прийняття кожен почувався вільно та спокійно. Мами свідчили, що в нашому суспільстві, на жаль, далеко не кожен хоче, щоб його діти гралися з дитиною з особливими потребами. На вулиці такі люди часто стикаються з некоректною поведінкою перехожих.

Велика подяка Господу за час проведений в таборі, за мам і діток з особливими потребами, за можливість вчитись любити, служити і через це уподібнюватись Христу.

Лілія Кравчук