Встоїть той дім, який на камені збудований

Мабуть, що кожен із нас хоче бути готовим до всього, що може трапитися у житті й кожен хотів би змінити помилки минулого й не допустити їх у своєму майбутньому. І є милість Божа для нас, Він подарував нам дивовижну Книгу – Біблію, у Ній записані для нас Його Слова, щоб ми могли пізнавати Бога і знайти для себе відповіді на всі питання як нам жити. А ще Бог поставив у церкві пасторів і служителів, щоб молоді й недосвідчені могли в них навчатися. У нашій церкві молодь по-особливому відчуває таку турботу Бога через пастора і команду служителів.

Впродовж двох днів на базі в Заліссі тривав молодіжний ретріт на тему «П’ять питань перед заручинами». За час декількох бесід із Тарасом Миколайовичем прозвучало дуже багато корисних настанов і порад, а також і застережень. Але що є найголовнішим, так це істина, істина про нашого Бога, що Він є Творцем і Господом для кожного. Він є Тим, Хто тримає абсолютно все у Своїх руках, Тим, Хто є близьким і добрим для всіх Своїх дітей. Він є змістом, щастям і розрадою, Він є джерелом життя.

Наша молодь вдячна Богу за пастора і служителів, за їхню турботу про нас і за час, який вони провели разом з нами. Окрім семінарів у програмі ретріту також були й індивідуальні бесіди, час для питань, також і молилися. Нехай допоможе Господь кожному молодому братові і сестрі шукати Його волі й бути мудрими, щоб будувати своє життя на твердій основі.

Ольга Сірооченко