Зустріч зрілості

Вперше в житті нашої церкви відбувся виїзд третьої групи молоді або тих, кому за 50 у Залісся. Два дні здалися надто короткими у сімейній атмосфері і затишному місці, де навколо ліс та свіже повітря. Тим більше, чуючи історії життя, в яких яскраво прослідковується дія руки Всемогутнього Бога. Адже життя серед різних труднощів та випробувань підсилює потребу в Господі та Спасителі.

Пастор і служителі церкви проводили біблійне спілкування, відповідали на запитання та просто відпочивали. Дехто міг назбирати грибів чи поспостерігати за господарством, прогулятися та подихати чистим повітрям. «Золотий» період життя неодмінно має бути присвячений Відкупителю ‒ таке послання стосується не лише ветеранів, а й тих, хто ще на шляху досягнення мудрої сивини на скронях.

Сергій Альонов

Подяка

Ми, пенсіонери церкви «Община Доброго Пастиря», дякуємо пастору Приступі Т. М., Альонову С. Б. і всім іншим, хто організував для нас відпочинок у Заліссі.

Першого дня Тарас Миколайович кожного з нас запитував, як він прийшов до Бога. Також Тарас Миколайович і його дружина Надія Леонідівна розповіли про ті гоніння, які вони пережили ще в дитячі роки. Ми спілкувалися, як одна сім’я. Ходили в ліс по гриби.

Наступного дня ми розглядали тему віри. Кожен висловлював свої думки. Дякуємо тим, хто працював на кухні, багато ними вкладено праці. Дякуємо Гончару О. В. за те, що він всіх нас порозвозив по домівках. Наступного дня ще з церкви привезли нам подарунки ‒ овочі, фрукти, які залишилися на вітрині з Дня Подяки.

Висловлюємо побажання, щоб такі відпочинки для пенсіонерів організовували ще влітку.

Фото