Віруй в перемогу!

Черговий футбольний сезон потребує чергової передсезонної підготовки. А яке ж місце краще підходить для спортивного розвитку за Карпатську природу? Цього літа Бог благословив Християнський футбольний клуб «Надія» можливістю провести спортивні збори в с. Поляна, Закарпатської обл. Служити дітям в таборі поїхала також команда з церкви ОДП.

Футболісти молодшої та середньої групи під наглядом Казмірука Андрія, Павлова Івана, Пахольчука Олександра тренувалися фізично і духовно протягом 7 днів. Незважаючи на спеку чи дощ тренування були продуктивними, і у товаристському матчі з Київською командою збірна ХФК «Надії» здобула перемогу.

Тема уроків на ранкових і вечірніх зібраннях називалась «Віруй в перемогу!» Піднімались питання: що потрібно для справжньої перемоги, які є перешкоди на шляху до неї, яка ціна перемоги і чи готові ми її платити. Порівнюючи спортивну перемогу з духовною, діти кожного дня чули Євангеліє. Також ми прославляли Бога в піснях та грали в різноманітні ігри. Надзвичайним благословінням було спостерігати, як потім на побутовому рівні чи на футбольному полі діти застосовували на практиці знання набуті на уроках. Яскравим прикладом Божої роботи стала ситуація, коли один з гравців молодшої команди, яка в ході міні-турніру виграла безкоштовний похід в басейн, вирішив віддати свій абонемент учаснику команди, що програла. Цей вчинок настільки вразив всіх наставників і президента клубу О.Гончара, що обидві команди пішли в басейн безкоштовно.

Окрім біблійних уроків та тренувань діти мали активний відпочинок та особисте спілкування з наставниками. Було видно як Бог працює з дитячими серцями через старших хлопців, які декілька років тому самі були учасниками подібних таборів, а зараз вже є членами нашої церкви та повноцінними служителями в команді. Дуже приємно було бачити явні плоди спортивного служіння нашої церкви. Особливими учасниками табору були сім’я Андрія і Тані Українців, які разом з дітьми приїхали в табір і служили Словом та сім’я Казміруків, для яких досвід участь в християнському таборі відбувся вперше.

Щира подяка Господу за цей неймовірний час в таборі, за можливість звіщати Євангеліє та за віддані серця, які готові служити. Дякуємо всім, хто молився за табір, та підтримував його фінансово.

Моліться, будь ласка, за дітей, щоб вони ще в маленькому віці шукали Бога і після табору продовжували пізнавати Його.

Оля Денисюк

Фото

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20