Там, де добре для душі

У дітей Божих є щось дуже особливе, те, чого немає в інших, те, що можна отримати тільки у Христі Ісусі. Це те, що приносить їм радість, наповнює їхнє життя святом, зігріває серця, дарує підтримку, те, що додає їм сил та надії, змушує бути непохитними – це їхня єдність, якої без Бога не могло б і бути.

Як члени в одному тілі не можуть існувати один без одного, так і християни не можуть бути без єдності один з одним. І в цьому воля нашого Бога, у цьому Його повеління.

Хочу вас познайомити з нашою домашньою групою, де Бог об’єднав таких різних людей і зробив їх рідними. Звісно, що не можу передати всю ту радість і Божі благословіння, які нам доводиться пережити, але все ж хотілось би прославити Бога за найцінніше й коротко розповісти про нас.

Наша група – сімейна група. Збираємося ми щотижня нашими сім’ями, хоча ще не всі мають свою сім’ю, а деякі створили її зовсім нещодавно. І все ж, так як наша група сімейна, на ній присутні також і дітки. Разом із нами вони вчаться поклонятися Господу й будувати дружбу один з одним.

Збираємося ми зазвичай один в одного вдома, кожного разу готуємо стіл з їжею. Таким чином беремо приклад у перших християн. Писання нам говорить про те, що вони відкривали свої доми один для одного і, служачи таким чином, вони тим самим приносили жертву приємну для Бога.

На нашій домашній групі ми ділимося своїми переживаннями, приємними, а інколи й невтішними новинами, проте не це головне, важливо те, що ми вчимося зрозуміти й піклуватися один про одного через підтримку, молитву, а інколи і просто своєю близькістю в найрізноманітніші моменти життя. Звісно, що наша спільна зустріч, це тільки маленька частина нашого життя. Бажання нашого серця пам’ятати й турбуватися один про одного й в інші дні, у кожній ситуації.

Домашня група для кожного із нас стала не тільки тим, місцем, де ми отримуємо підтримку, але й в той же час вчимося служити кожен тим даром, яким Бог наділив. Будуючи спільні стосунки, кожен бере приклад один з одного, дозволяємо Богові працювати з нашими серцями. Це те місце де ми зростаємо духовно.

Ну і ще одна не менш важлива причина чому ми проводимо зустрічі – це вивчення Слова Божого. Наш лідер групи Микола Олександрович Нікітін служить Богові тим, що навчає нас, допомагає зрозуміти Писання. Кожного разу разом із ним читаємо Біблію, роздумуємо над словами Бога, вчимося застосовувати їх у нашому повсякденному житті. Лідер групи дає нам і різні завдання, щоб удома ми могли самостійно вчитися роздумувати і працювати із Писанням.

Оглядаючись назад і пригадуючи всі ті дні, які нам Бог дав прожити разом, хочемо прославити Господа й подякувати Йому за кожного брата і сестру з нашої групи, особливо за тих, хто долучився до нас нещодавно, за лідера і його дружину, за радощі і труднощі, за сприяння у створенні нової групи в селі Урвена Здолбунівського району, за служіння кожного, за Слово Боже і спільний час і, звісно ж, за нашу групу, бо це те місце, де добре для душі.

«Не забувайте і про доброчинність та спільність, бо жертви такі вгодні Богові.» Євр.13:16

Ольга Сірооченко