Дитячий, сімейний майданчик і його благословіння...

Минув ще один дитячий «підсумковий» майданчик. «Підсумковий»? А справа в тім, що команда вчителів недільної школи разом із молоддю церкви приготували гру-квест, на «станціях» якого завдання були пов’язані з темою недільних уроків. І ця тема – «Життя Авраама». Кінцевою метою був скарб, до якого мали поступово прийти діти разом з батьками. Креативне, веселе, цікаве, об’єднуюче свято.

Усі досхочу набігалися, а потому мали спільне з батьками та дітьми  спілкування на текст із Ефесянам 6. Брат Микола Нікітін запитував дітей, в чому вони бачать прояви свого непослуху, а потім звертався і до батьків, щоб ті відповіли, як можуть дратувати дітей.

Потому сім’ї розійшлися по різним місцям, де більше конкретно і відверто могли відповісти на ці питання. І навіть більше, діти могли сказати, в чому бачать недоліки своїх батьків, а батьки зауважували про сфери непослуху своїм дітям. Деякому вдалося навіть виразити взаємні вибачення і заглибити стосунки.

А, врешті решт, усі зібралися для солодкого чаювання, організованого батьками і, також, для спільного прибирання, що також – благословіння.

Артем Приступа

Фото з майданчику