Десять заповідей для дітей

Упродовж другого тижня липня пройшов дитячо-підлітковий табір церкви «Община Доброго Пастиря» на тему десяти заповідей.

В Залісся приїхали 42 дитини і 20 членів команди. Цікаво, що дітей, чиї батьки відвідують нашу общину цього разу було дуже мало. В основному це були діти, яких в табір запросила їхня вчителька-християнка, їхні віруючі рідні або друзі.

Дуже приємно, що дітям служила молодь нашої церкви. Діти мали спільні зібрання, на яких співали, слухали, вчилися молитися. Учасників табору розділили на групи по 8-10 людей, в яких вони, під керівництвом юнаків та дівчат-наставників вивчали Слово.

Під час табору було дуже багато спортивних ігор, щодня молоді спортінструктори проводили цікаву загальнотабірну гру. Наставники разом з дітьми брали участь у інсценуваннях і постановках, які ілюстрували теми уроків. Однією з найбільш яскравих була гра, за правилами якої наставники заборонили торкатися цукерок і ласощів, які були розвішані й розкладені по всій території табору. У випадку непослуху на винуватців чекало суворе покарання – їх мали висікти кропивою. Спочатку діти не повірили і багато хто порушив заборону. Інші намагалися упродовж дня боротися зі спокусою. Та коли наблизився вечір, всі зрозуміли, що настав час розплати за взяті без дозволу солодощі. Коли всі зійшлися на вечірнє зібрання, то атмосфера в залі почала поступово накалятися. Дітям пояснили, що за гріх повинно бути покарання і дехто вже морально налаштувалися прийняти його. Дехто перелякався. Потім ведучий сказав, що їх не каратимуть, якщо покарання замість них візьме на себе хтось невинуватий. І… що найбільше вразило присутніх – один із наставників підставив свою спину під незаслужені удари. Мабуть, спина в хлопця пекла ще декілька днів… Але чого не зробиш заради Євангелія? Це був хороший приклад для дітей, який вказував їм на жертву Ісуса Христа. Дівчата плакали, хлопці спостерігали мовчки …

В таборі було багато індивідуальних бесід, в яких діти відкривалися і ділилися своїми враженнями та переживаннями. Троє з них відразу після табору вперше завітали на недільне зібрання. Всіх інших запросили на післятабірні зустрічі, які будуть проходити у вигляді підліткового клубу в суботу.

Ми вдячні Богу за час, який Він дозволив провести в спілкуванні з цими дітьми і просимо молитися про їхнє пізнання живого Спасителя.

Тетяна Артерчук

Будь ласка, натисніть на це зображення і ви побачите багато фото з табору!