У зимовій казці

З 13 по 15 січня відбувся дитячий табір "Різдво 2017". Було понад 50 дітей. Всі були поділені на 6 груп за віковими категоріями. Приїхала досить немала кількість невіруючих дітей. Бог благословив нас хорошою погодою і дав нам сніг, якого ми так довго просили. Діти мали можливість покататись на гірках, пограти в сніжки і просто побути на природі. Вцілому була приємна святкова атмосфера. Діти були зацікавлені проповідями, біблійними уроками в групах. Одна дівчинка,приїхавши з табору додому, запитала в мами:"Мам, чи знаєш ти, що Христос вмер за нас всіх?" Саме ці слова вона вперше почула у нашому таборі. Ми дуже раді і прославляємо Бога, що те Слово, яке ми доносимо до них, проростає у їхніх серцях і з часом ми бачимо плоди.

 Дітки в захваті від рукоділля, яке приготувала Наташа Нікітіна. Вони розмальовували алебастрові фігурки. Ось деякі відгуки із уст дітей:

«Досить клопітка робота, але вона того варта. Виходить гарно» (Тимофій, 12 років)

«Дуже цікаво і пізнавально. Можна втілити свої фантазії та ідеї» (Катя,13 років)

«Люблю творити і ця поробка дуже цікава» (Юліана,9 років)

«Дуже припала до душі» (Еля,10 років )

 Велика подяка Богу за цей недовготривалий табір, і лише завдяки Йому всі залишились задоволеними і наповненими радістю і миром. Діти сподіваються, що це не в останнє, і ,що буде повторення наступної зими.

 Славимо Бога за ці два насичені дні, наповнені Божим Словом і цікавим часом! Приїжджайте ще! Адже де ще так можна відпочити на природі, поспілкуватися з друзями, почути Боже Слово та круто провести час?!

                                                                                                                                                                                   Еліна-Тетяна Болкуневич