Незабутній час з батьками...

Подяка Богу за суботній майданчик, де наші сім’ї провели благословенний час разом. Разом з дітьми ми гралися, співали, раділи, спілкувалися та вивчали біблійні істини.

На зустрічі наші діти разом з вчителями Недільної школи вивчали тему «Характер Божої людини» на прикладі Даниїла. Дивлячись на любов Даниїла до Бога і вірність Йому, вони аналізували своє життя і свої стосунки з Ним у повсякденному житті.

 

Батьки в цей час говорили про труднощі у вихованні дітей, з якими вони стикаються дома. Методи, якими ми користуємося, щоб виправити поведінку наших дітей, часто неправильні. Вони спрямовані більше на зовнішнє виправлення, а не на внутрішні зміни серця. Ми читали настанови з книги Теда Тріппа «Як бути пастирем своєї дитини» і говорили про суть проблем, як навчити дитину мислити і самостійно вибирати богоугодні дії. Нажаль, ми розуміємо і бачимо, що в цьому нам ще бракує мудрості...

Багато корисних порад і настанов було сказано в цій бесіді, і ми побачили велику необхідність і актуальність у продовженні даних зустрічей.

Ну, і самим радісним був час ігор, коли ми всі: і старші, і молодші приймали участь в веселих конкурсах. Тут був і час змагань, і взаємодопомоги, і веселого сміху, і підтримки. Для дітей це завжди гарний час, особливо, коли вони бачать, як поводяться дорослі і вчаться будувати відносини один з одним.

Кожен раз, коли проходять наші спільні зустрічі, для дітей це свято. Вони з великою радістю їх чекають, щоб разом з батьками провести незабутній час.

Ми дякуємо Господу за цей час і запрошуємо всіх дорослих разом з дітьми на наші подальші спільні сімейні зустрічі.

Микола Нікітін

Фото