Наш брат перейшов у вічність

У сонячний травневий день Церква попрощалася з братом, який відійшов до Господа.

Микола Іванович Савчук народився 7 квітня 1938 року у селі Іваннє Дубенського району. Там закінчив школу №1, вступив до культосвітнього училища м. Дубно, яке закінчив з відзнакою.

Навчався в Харківській Державній Академії Культури, по закінченні працював у Житомирському управлінні культури на посаді директора Житомирського обласного будинку творчості упродовж 14 років.

Багато років життя віддав Рівненському академічному українському музично-драматичному театру, де був керівником літературно-драматичної частини, помічником режисера, займався перекладацькою діяльністю. Колеги по роботі згадують його як світлу і добру людину.
1984 року Микола Іванович переїхав до Рівного. Саме в цей час починаються його пошуки Бога. У 1998 році він приймає хрещення. Дружина згадує, що мама Миколи Івановича була глибоко віруючою людиною.

Микола Іванович регулярно відвідував домашню групу з вивчення Біблії багато років. Був уважним до слухання Божого Слова. Завжди нотував найважливіші думки, які стосувалися віри в Бога та християнського життя. Він з великою повагою ставився до Писання.

Останні роки та місяці у нього була особлива спрага за Богом. Він постійно просив послухати проповіді, подовгу молився вголос наодинці, звертався до Бога.

Близькі друзі родини розповіли, що біля його ліжка зберігалися багато записників, в яких кожна прослухана ним проповідь була занотована до найменших подробиць.

Прощальні зібрання відбулися біля будинку, в якому жив Микола Іванович, в приміщенні церкви «Община Доброго Пастиря», а також на міському кладовищі.

Це був день роздумів про те, де опиниться наша душа після закінчення життя на землі і якою буде її зустріч з Творцем? Адже успіх нашого життя вимірюється не тим, що ми придбали, а тим, наскільки ми упокорилися перед Богом і що Бог зробив в нас і через нас.

Тетяна Артерчук