Хто ти: місіонер-пілігрим, місіонер-молитовник чи місіонер у фінансах?

В п’ятницю учасники вечірнього богослужіння мали ніби дотик до Божого чуда у вигляді свідчення, яким ділилися місіонерська родина Константинник: брат Женя і сестра Іра. З 15 років, які вони провели у служінні Богу: 9 років пройшло за межами України (Росія, Туреччина, Ізраїль), а останні 5 років родина благовістить у мальовничій острівній країні Па́пуа Нова́ Гвіне́я.

Напевно, найбільш вражаючими були свідчення молодих папуасів про їхнє навернення від поклоніння демонам і злочинного життя до живого Бога – Ісуса Христа. Недарма «таточко» і «мамочка» провели роки, живучі пліч о пліч з сільськими дітлахами у бамбуковій хижі без зручностей. Недарма вони не спокусилися проміняти миття і прання в озері і спання на підлозі на будинок з трьома спальнями, гарячим душем і пральною машинкою… Недарма вони благали Господа, якому довірилися, щоб Він допоміг не зійти з розуму, коли все здавалося безнадійним і Він щоразу подавав вчасну допомогу у вигляді продуктового пакету, затримки тропічної зливи, повернення викрадених речей і головне… покаяння папуаських підлітків, які зараз прагнуть служити іншим людям.

Перша неділя липня (+відео)

Окрім причастя, перша неділя липня запам’яталася присутністю гостей. А саме – Володі Демедюка. Шкода, з ним не могла бути донька Ніколь. Коротко, але змістовно Володя розповів про те, як зі Світланою та Ніколь їм доводилося проходити важкі випробування, а також неодноразово закликав членів церкви не сидіти на місці, не бути пасивними. Мабуть, найбільше підбадьорює те, що зі смертю Світлани Володя не втрачає надії, а знаходить утіху й натхнення в Богові, щоб жити далі, незважаючи на біду.

Недільне богослужіння. Проповідує Валерій Борзов. (+відео)

«Господи, Боже наш, яке то величне на цілій землі Ймення Твоє!» (Пс. 8:9). Саме таким нагадуванням Божої величі розпочалось недільне богослужіння в церкві «Община Доброго Пастиря».

На початку травня Господь подарував нам не лише хорошу весняну погоду, а й багато гостей з різних куточків України, і не тільки. Добігає кінця весняна сесія Школи Біблійної проповіді. Курс, який викладався цього разу, має назву Систематичне Богослів'я. Його викладав служитель з Тольятті ‒ Валерій Борзов. Саме він і проповідував цієї неділі.

Ох і ця Пасха... (+фото та відео святкового зібрання)

Чергова? Традиційна? Вже звична? Якою вона стала для вас?

Особливе прибирання в оселі? Приготування випічки і домашньої ковбаски? Особливий настрій і унікальне вітання?

Ок, ніщо із цього не погане та, мабуть, чогось все таки не вистачає. І що це?

Для «першовідкривачів» Пасха була сповнена і тривоги, і радості, і печалі, і торжества. До речі, то було в Єгипті (Вих. 11, 12). І саме тоді, коли настав час (згідно обіцянки Авраму, Бут. 15) вивести Ізраїль з полону і привести в обіцяну землю.

Недільне зібрання 26.10.14

Проповідь Віталія Рожка "Христос и наши беспокойства"

В разговоре с учениками Христос сообщил им четыре истины, которые помогают проходить через трудности и побеждать беспокойство:
1) душа важнее тела;
2) Бог больше, чем наши обстоятельства;
3) вера ценнее всех благ;
4) Христос лучше всего в нашей жизни.