2018 рік в ХФК «Надія»

Ми прожили ще один насичений, цікавий, сповнений різноманітних благословень рік. Підбиваючи підсумки, ми можемо побачити, що рік видався дуже різноманітним.

Готуємо місіонерів майбутнього

Передостанній день щорічної місіонерської конференції (субота 27 січня) – найбільш динамічний і життєрадісний.

Місіонерське свято триває

Шостий день 24-ї місіонерської конференції був не менш насичений подіями і приємними зустрічами, ніж усі попередні.

Місіонерський вечір в церкві «Джерело Життя»

Середина місіонерського тижня, який проходить зараз у Рівному, пов'язана зі всілякими робочими зустрічами і нарадами з питань розвитку служіння.

Семінар «Добрий ґрунт» — як навчитися благовістити

У понеділок та у вівторок усі учасники ХХIV місіонерської конференції в м. Рівне мали можливість бути слухачами семінару з благовістя й учнівства під назвою «Добрий ґрунт».

Проводимо місіонерський тиждень в церкві

Наближається початок ХХIV Місіонерської конференції в Рівному. Наше щорічне восьмиденне свято Великого Доручення.

Місіонерське служіння не виходячи з дому?

Ви не готові переїхати на край світу, щоб благовістити незнайомому племені? Нічого страшного — це нітрохи не завадить християнину займати активну позицію у виконанні Великого Доручення.

Відкриття Місіонерської конференції — 2019

Відбулося урочисте відкриття 24-ї Місіонерської конференції церкви «Община Доброго Пастиря». У першу неділю (20 січня 2019 року) було покладено початок восьмиденного святкування Великого Доручення нашого Господа Ісуса Христа.

В новий рік з оновленим серцем!

В останні дні грудня в Заліссі пройшла десята новорічна молодіжна конференція «Перезавантаження серця». Вона зібрала понад 200 людей з різних регіонів України, Білорусі, Польщі, Німеччини, США, навіть з Японії.