Готуємо місіонерів майбутнього

Передостанній день щорічної місіонерської конференції (субота 27 січня) – найбільш динамічний і життєрадісний.

Місіонерське свято триває

Шостий день 24-ї місіонерської конференції був не менш насичений подіями і приємними зустрічами, ніж усі попередні.

Місіонерський вечір в церкві «Джерело Життя»

Середина місіонерського тижня, який проходить зараз у Рівному, пов'язана зі всілякими робочими зустрічами і нарадами з питань розвитку служіння.

Місіонерське служіння не виходячи з дому?

Ви не готові переїхати на край світу, щоб благовістити незнайомому племені? Нічого страшного — це нітрохи не завадить християнину займати активну позицію у виконанні Великого Доручення.

Відкриття Місіонерської конференції — 2019

Відбулося урочисте відкриття 24-ї Місіонерської конференції церкви «Община Доброго Пастиря». У першу неділю (20 січня 2019 року) було покладено початок восьмиденного святкування Великого Доручення нашого Господа Ісуса Христа.

В новий рік з оновленим серцем!

В останні дні грудня в Заліссі пройшла десята новорічна молодіжна конференція «Перезавантаження серця». Вона зібрала понад 200 людей з різних регіонів України, Білорусі, Польщі, Німеччини, США, навіть з Японії.

Семінар «Добрий ґрунт» — як навчитися благовістити

У понеділок та у вівторок усі учасники ХХIV місіонерської конференції в м. Рівне мали можливість бути слухачами семінару з благовістя й учнівства під назвою «Добрий ґрунт».

Проводимо місіонерський тиждень в церкві

Наближається початок ХХIV Місіонерської конференції в Рівному. Наше щорічне восьмиденне свято Великого Доручення.

Різдвяне свято для дітей та дорослих

Різдвяне зібрання в церкві «Община Доброго Пастиря» було схоже на велику вуличну євангелізацію. Проте свято проводилося не в парку чи на площі, де пролітав грудневий сніжок, а в затишному приміщенні церкви, яким благословив нас Господь.