Як все встигнути і не втратити глузд?

Наприкінці жовтня в нашій церкві відновилися вечірні біблійні зустрічі для жінок. В час, коли всі «такі зайняті» 60 жінок мали можливість роздумувати над темою «Як все встигнути і не втратити глузд?»

Куди піти християнам на Хелловін?

В останній день жовтня в нашому місті в одному з великих торгових центрів зібралося дуже багато підлітків і молоді, щоб продемонструвати свої розмальовані обличчя і відсвяткувати Halloween.

Сімейний вечір з романтикою

«Благословення Господнє воно збагачує, і смутку воно не приносить з собою»... а лише радість. Так нещодавно в нашій церкві вперше відбулася надзвичайна радісна подія – романтичний вечір для сімейних пар.

Євангелізаційний молодіжний табір «LOST»

Цього літа ми провели в Заліссі євангелізаційний молодіжний табір під назвою «LOST», що означає «загублені». Темою табору були «Зустрічі з Христом». Щодня наставники розглядали зі своїми підопічними біблійні історії про різних людей: Никодима, самарянку, сліпонародженого, розбійника, Фоми.

Як віднайти гармонію душі?

На початку липня наша церква взяла участь у спільному проекті Другої Слов'янської Баптистської Церкви міста Сакраменто, фонду Connect International та Міжнародної громадської організації «Надія – людям» в Заліссі. Це – християнський євангелізаційний табір «Гармонія душі або Полюби Бога всім серцем своїм» для дружин і дітей, чиї чоловіки і батьки загинули в боях на сході України в 2014-2018 рр.

Десять заповідей для дітей

Упродовж другого тижня липня пройшов дитячо-підлітковий табір церкви «Община Доброго Пастиря» на тему десяти заповідей.

«Надія» відвідала табір Християнського футбольного союзу України


В цьому році в м. Очакові Одеської обл. відбувся третій традиційний літній християнський футбольний табір. Команди приїхали із різних регіонів нашої країни: Києва, Одеси, Сум, Дніпра, Рівного. Вперше до нас завітала команда із Молдови. Час пройшов корисно, швидко, і дуже насичено…