Літній дитячий табір «Таємниця …»

Цього літа нам вдалося знову провести християнський дитячій табір, який відбувся під назвою «Таємниця Дивовижної Книги».

ХФК «Надія» стала учасником всеукраїнської події

Наша улюблена команда відвідала Християнський футбольний табір, який проводив Християнський футбольний союз України в м. Очаків Миколаївської області з 21 по 28 червня цього року.

Журналістський круїз … із Йоною

Щира подяка Богу і всім, хто молився та брав участь у проведенні другого дитячого майданчика на території нашої церкви!

Найвеличніша дитяча подорож

«Найвеличніша подорож» – це назва першого літнього дитячого майданчика, який проходив з 17 по 21 червня на базі церкви «Община Доброго Пастиря». Всього таких майданчиків заплановано три – по одному на кожен місяць шкільних канікул. Запрошені були діти, які проживають поряд з церквою. Метою організаторів було потоваришувати з ними і розказати Євангеліє.

Сім днів пройшли швидко і благословенно. Наша подорож відбувалася на уявному літаку, який потрапив у авіакатастрофу. І відновити наш літаючий апарат зміг лише Найкрутіший Авіаінструктор. Ця ілюстрація допомогла нам передати Євангеліє про Творця, який все створив, про людей, котрі грішні і не можуть самі себе змінити. Будь-яка наша спроба призводить лише до розділення з Богом. Лише в Ісусі Христі (Авіаінструкторі) ми маємо прощення, прийняття, усиновлення та надію на Небеса.

Щодня відбувалися "біблійні подорожі", творчі гуртки, веселі ігри на свіжому повітрі. В останній день, в суботу, ми попросили діток прийти разом з батьками. На завершення у нас був і квест по всіх пройдених темах, і вручення нагород, і бенкет. Діти отримали неймовірні враження! Найголовніше, що вони хочуть приходити ще і ще. Усі учасники табору здружились між собою.

Дякуємо усім, хто долучився до цього служіння молитвою, безпосередньою участю в програмі, приготуванням смачної випічки тощо.

Ми бачили плід нашої праці. Дітки, які на першому уроці казали, що вперше чують історію про створення світу, на останньому уроці чітко розповідали Євангеліє і просили Бога, щоб Він став їхнім Другом.

Дякуємо усім! Чудові труди на Божій ниві!

Ніна Томилко

Чоловічий ретріт 3-4 травня 2019 р. в Заліссі

Господь благословив нашу церкву прекрасним часом духовного збудування в таборі в Заліссі на братському виїзді-ретріті!
Разом з молодими та старшими братами ми провели благословенний час, де могли чесно й відкрито говорити про себе та свої духовні боріння.

2018 рік в ХФК «Надія»

Ми прожили ще один насичений, цікавий, сповнений різноманітних благословень рік. Підбиваючи підсумки, ми можемо побачити, що рік видався дуже різноманітним.

Весна християнського флорбольного клубу «SKY»

Весна – це насичена змаганнями пора, особливо це стосується наших молодших команд.

У поклонінні Воскреслому

Піднесеним загальним співом та молитвою розпочалося святкове пасхальне служіння у церкві «Община Доброго Пастиря» м. Рівне. Люди різного віку, від наймолодших до найстарших, прославляли та поклонялись Воскреслому.